top of page
KIN-9_edited.jpg

Aktuālie notikumi
un ziņas

27 / 2 / 2023

Atbalsts procesu digitalizācijai 

Izsludināts ES ATV fonda atbalsts uzņēmējdarbības digitālajai transformācijai trīs dažādās programmās gan maziem līdz 5000 Eur projektiem ar 100% atbalstu līdz pat projektiem ar 7 milj. Eur un 35% kapitāla atlaidi. Atbalsts attiecināms licencēm, programmatūrām, jaunu moduļu un risinājumu izstrādei un ieviešanai, tehnoģijām un citām aktivitātēm. Lai sekmētu atbalsta piesaisti savam uzņēmuma projektam sazinies ar mums.

Lettuce-Farming Robots_edited_edited.jpg

1 / 11 / 2022

Aktivitāte Kompetences centra ietvaros: LPKC

18 / 10 / 2022

Aktivitāte Kompetences centra ietvaros: VMKC

Informatīva konsultatīvā tikšanās par projektu sagatavošanu un nosacījumu izpildi ES finansējuma piesaistei. Latvijas pārtikas Kompetences centra potenciālo projektu pieteicējiem. www.lpkc.lv/

Noformējums bez nosaukuma.png

Informatīva konsultatīvā tikšanās par projektu sagatavošanu un nosacījumu izpildi ES finansējuma piesaistei. Viedo materiālu un tehnoloģiju Kompetences centra potenciālo projektu pieteicējiem. www.vmkc.lv/

VMKC Pi 181022 kopija.png

21 / 09 / 2022

Aktivitāte Kompetences centra ietvaros:  Meža nozares Kompetences centrs

Informatīva konsultatīvā tikšanās par projektu sagatavošanu un nosacījumu izpildi ES finansējuma piesaistei. Meža nozares Kompetences centra potenciālo projektu pieteicējiem. www.mnkc.lv/

Image by Brian Garrity

02 / 08/ 2022

Vebināru cikls: Sarunas pie rīta kafijas

Vebinārs par atbalsta iespējām uzņēmumu digitalizācijai, kā arī pētniecības iespējām un attīstībai Kompetences centru ietvaros.

Image by Jarek Ceborski

14 / 07 / 2022 

Vebināru cikls: Sarunas pie rīta kafijas

Finansējuma piesaistes iespējas energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju plašākai izmantošanai uzņēmumos. Kas saņem? Kā saņem? Kad saņem? Nosacījumu izpilde un kā izvairīties no riska zaudēt finansējumu projekta gaitā.

Cup of Coffee

14 / 06 / 2022

Vebināru cikls: Sarunas pie rīta kafijas

Vebinārs par atbalsta iespējām energoefektivitātes paaugstināšanai  un AER tehnoloģiju izmantošanai, pieaicinātais eksperts - energoauditors Andris Vulāns.

Digital Book

03 / 05 / 2022

Vebināru cikls: Sarunas pie rīta kafijas

Vebinārs par aktuālo ES fondu finansējumu jaunu iekārtu iegādei, būvniecībai, IT risinājumiem un pētniecībai.

Image by Nathan Dumlao

25 / 02 / 2021

Tiešsaites konference FF314

'Kompetences centri - inovācijas izaugsmei un eksportam''. Atskats uz aizvadīto ES programmu un finansējuma rezultātiem Kompetenču centru ietvaros. Lektori no vadošajiem Latvijas un pasaules līmeņa uzņēmumiem, kas katrs savās 314 sekundēs sniedza ieskatu par nākotnes izaugsmes iespējām un inovāciju attīstību Eiropā un pasaulē. 

www.ff314.world/

FF314.png
bottom of page