top of page
1N2A0731 - 1.JPG

Nāc - pievienojies!

Priecājamies, ka interesējies par mūsu uzņēmumu un apsver kopā ar mums spert savu nākamo karjeras attīstības soli. Mēs pastāvīgi meklējam jaunus un ambiciozus kolēģus, lai paplašinātu mūsu konsultāciju pakalpojumu apjomu. Mūsu komanda aktīvi strādā pie inovāciju un pētniecības projektiem, sniedzot konsultācijas vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī valstiskām un nevalstiskām organizācijām.

Bilde projekta vadītāja vakancei.webp

PROJEKTU VADĪTĀJS/-A

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt un sadalīt darbus komandā.

  • Pārraudzīt projektu gaitu.

  • Komunicēt ar klientiem, lai iegūtu nepieciešamo informāciju projektu tālākai virzībai.

  • Sagatavot projektu pārskatus un atskaites.

Piedāvājam:

Prasības:

Gaidīsim CV kopā ar motivācijas vēstuli latviešu vai angļu valodā līdz 2024.gada 15.martam.

Lūgums e-pasta subjektā norādīt "FIDEA Projektu vadītājs".

  • Strādāt uzņēmumā ar nevainojamu reputāciju un saliedētu kolektīvu.

  • Strādāt ar vadošajiem Latvijas uzņēmumiem to attīstības projektos.

  • Apgūt jaunas zināšanas savai pašizaugsmei.

  • Reizi pusgadā piedalīties izklaidējošos komandas pasākumos ārpus Rīgas.

  • Atalgojums 25 200 EUR gadā, pārbaudes laiks 3 mēneši.

  • Pēc pārbaudes laika beigām visaptveroša veselības apdrošināšana.

Piedāvājam:

  • Ambiciozs, komunikabls, spēj pārvaldīt konfliktsituācijas, ar kritisko domāšanu.

  • Maģistra grāds vai bakalaura grāds ar darba pieredzi.

  • Teicamas runas un rakstības prasmes latviešu, angļu valodā (papildu valodas prasme tiks vērtētas kā būtiska priekšrocība).

  • Darba pieredze projektu, nodaļu vai organizāciju vadībā ar komandu vismaz 3 cilvēku sastāvā pēdējo 3 gadu laikā.

  • Iepriekšēja pieredze finanšu, audita vai kvalitātes vadības jomā.

  • Teicamas spējas strādāt ar MS Office - Excel, Word, PowerPoint.

Papildus novērtēsim:

  • Iepriekšēja pieredze darbā ar ES fondiem un pētniecības darbu izstrāde, kā arī pieredze strādāt starptautiskā komandā.

  • Prasmes un pieredze dažādu statistikas datu avotu lietošanā (CSB, Eurostat, OECD u.c).

  • Pētniecisko projektu rakstīšana, tai skaitā akadēmiskā stila pārzināšana.

  • Prasmes un pieredze Eiropas normatīvo aktu lasīšanā.

bottom of page